Fantastický Spider-Man? Možná už brzy!

Během zahajovacího streamu pro týden Fantastické čtyřky od Marvelu, Fantastická čtyřka slaví 50 let, komiksový vydavatel okrajově naznačil, že by jedna z hlavních postav celého Marvelu, mohla dostat zajímavé oznámení. Jedná se o Spidermana exkluzivně na PS4.

V livestremu se s námi podělil Ryan Penagos z Marvelu, že velmi brzy „něco fantastického potká Spider-Mana. Nemohu vám říct nic dalšího, ale rozhodně dávejte pozor. Bude to úžasné a fantastické.“ Penagos bohužel tohle téma dál nerozvedl, což nám trochu napovídá, že v další hře od Marvelu by mohla figurovat Fantastická čtyřka.

[reklama]

Firma Insomniac Games, která stojí za vývojem Spider-Mana, jen znovu postla záznam streamu na stůj twitterový účet s vykuleným smajlíkem.

Co si můžeme od tohoto slibovat? Rozhodně ne další DLC přídavek do hry. Oficiálně byly oznámeny tři a všechny již vyšly. Naposledy to byl příběhový přídavek se Silver Lining, který vyšel koncem loňského roku. Pravděpodobně asi ani ohlášení druhého dílu to nebude. Můžeme jen hádat, jestli to bude překvapení v podobě nového obleku, nebo něco jiného. Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games  a Sony se stal obrovským hitem a prodalo se ho už přes 9 miliónů kopií.

[reklama]

Jakmile bude zveřejněno něco oficiálního, určitě se s vámi o to podělíme.

, , , , , ,

Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-Man je akční adventura od Insomniac Games a Sony. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Datum vydání: 07.09.2018 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Spider-Man
[reklama]
[reklama]

Komentáře