Far Cry: New Dawn je více než reskin Far Cry 5. Ubisoft připravil nové možnosti

Firma Ubisoft oznámila dokončení vývoje Far Cry: New Dawn, neformální pokračování Far Cry 5, které je zasazené do stejného světa, akorát, že fiktivní oblast Hope County je teď 17 let po jaderné válce. V důsledku toho vládne příroda, svět se proměnil v netypickou džungli a vše je jaksi růžové.

Při příležitosti oznámení statusu GOLD se kreativní režisér Jean-Sebastien Decant ve videu na Twitteru rozpovídal. Uvedl, že Far Cry: New Dawn je více než jen reskin s jinými zbraněmi a vozy.

[reklama]

„Tlačili jsme na to, co nazýváme lehkými RPG prvky. Budete vyrábět zbraně, které mají různý rank a využijete je proti nepřátelům s různým rankem. K tomu máme zbrusu novou domovskou základnu Prosperity, ve které budete moci shromažďovat přeživší a investovat, abyste dosáhli lepších vylepšení.

Další novinka je vylepšení prvku z Far Cry 5. V pětce jste obsazovali tábory, které se poté posloužily jako nový domov pro lidi, které předtím vyhnali. V New Dawn se rozhodnete, zda si vezmete suroviny a necháte do osady nastěhovat přeživší, nebo ji vypleníte, seberete všechno cenné a ona zůstane napospas osudu. V takovém případě se do ní mohou vrátit nepřátelé. Svou základnu opevní a ta pro vás bude představovat větší výzvu při budoucím dobývání.

[reklama]

Bude to stačit? Far Cry: New Dawn vyjde 15. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, ve všech třech verzí budou české titulky.

, , , ,

Far Cry: New Dawn

Netradiční pokračování Far Cry 5. V New Dawn zažijeme post-apokalyptickou Montanu po jaderné válce, které vládne nebezpečný gang.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Far Cry: New Dawn
[reklama]
[reklama]

Komentáře