Farming Simulator 19 v záběrech z hraní ukazuje postup při pěstování bavlny

Jednomu se může zdát, že jsou zemědělské simulátory jen okrajovou záležitostí pro pár hráčů. Už nějaký ten pátek patří tenhle žánr mezi vyhledávané. Vzrůstající zájem dokazuje franšíza Farming Simulator, prodalo se ji mnoho miliónů kusů. Pokud vám tenhle důkaz nestačí, tak postupně vzrůstá konkurence; Pure Farming 2018 z března letošního roku a fanouškovské Cattle and Crops, nachází se v předběžném přístupu na Steamu. I z toho důvodu chce Farming Simulator s číslovkou 19 učinit největší krok vpřed.

Vývojáři ze studia Giants Software připravili vylepšený engine, dvě nová prostředí z Ameriky a Evropy, nová zvířata (třeba koně, na nichž bude možné jezdit), další plodiny (bavlna a ječmen) a poprvé si zajistili licenci John Deere, největšího světového výrobce zemědělských strojů. Ten doplní Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoho dalších.

Něco z toho ukazuje dnešní trailer se základy zemědělství. Prohlédneme si novou mapu (tu Americkou), vidíme jízdu na koni a základy zemědělství s různými činnostmi na poli – orba, kultivace, setí, odstranění plevele, postřik, sklizeň bavlny novým strojem a její následný odvoz. Tímhle postupem si projdeme při pěstování bavlny, jedné ze dvou nových plodin ve Farming Simulatoru 19.

[reklama]

Fanoušci této videoherní značky jsou veskrze nadšeni. Jen očekávali větší inovace, zejména z pocitu simulace. Studio Giants Software, které má několik měsíců kancelář také v Brně, má před sebou ještě hodně práce. Ovšem pochybuji, že by do vydání došlo k vylepšení fyziky. Na to už není čas, Farming Simulator 19 dorazí 20. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na počítačích a PS4 s českými titulky. Na kartě hry naleznete screenshoty a starší videa.

Napište mi do komentářů, co na Farming Simulator 19 říkáte, jak se vám líbí, případně nelíbí. Těším se na váš názor.

, , , ,

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela. Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere. Hra nabídne nová prostředí z Ameriky a Evropy, v nichž můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin s bavlnou a ječmenem.

České titulky pouze na PC a PS4.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Farming Simulator 19
[reklama]
[reklama]

Komentáře