FIFA 19, Frostpunk, dobrodružné Sea of Solitude a další hry v předplatném Origin Access

Předplatitelé služby Origin Access pro počítače se mohou těšit na nové tituly. V základní Basic verzi za 4 eura měsíčně (25 euro za rok) se 24. července letošního roku objeví plná verze FIFA 19, loňského dílu fotbalové série od EA Sports. Hráči si budou moci zahrát příběhovou část, kariéru, Ligu mistrů, Evropskou ligu i Ultimate Team. Zatím není jasné, zda se FIFA 19 objeví také v EA Access na konzolích. Na Xboxu One služba úspěšně funguje a na PS4 bude spuštěna právě 24. července.

Při čekání na FIFA 19 si můžete již dnes bez omezení zahrát survival strategii Frostpunk a ekonomický akční RPG simulátoru Moonlighter. 19. července přijde real-time strategie They Are Billions, která se odehrává v paropunkovém světě se zombíky, kde máte za úkol chránit lidskou kolonii před nemrtvými.

[reklama]

Pokud investuje do dražšího předplatného Origin Access Premier – 15 euro za měsíc, případně 100 euro za rok – tak si už dnes můžete zahrát neobvyklou dobrodružnou hru Sea of Solitude a povedenou příběhovku A Plague Tale: Innocence, jež vás zavede do Francie ve 14. století (naše recenze). 25. července se pak objeví plná verze amerického fotbalu Madden NFL 20.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře