Film podle série Uncharted s Tomem Hollandem má nového režiséra a přepsaný scénář

Sága okolo připravovaného filmu Uncharted ještě zdaleka nekončí, ale snad už jde o poslední velkou změnu. Méně než měsíc po odchodu režiséra Shawna Levyho (Noc v muzeu a Stranger Things) se snímku ujal Dan Trachtenberg. Přitom Levy se na filmu podílel od roku 2016 a prohlašoval, že mají napsaný velmi dobrý scénář a hvězdu v podobě mladého Toma Hollanda.

Holland, který je od roku 2016 představitelem Petera Parkera ve filmech Spider-Man, u Uncharted i po velkých změnách zůstává a zahraje si roli mladého Nathana Drakea, jenž se seznámí s Victorem Sullivanem (přezdívka Sully) a prožije zajímavé dobrodružství. Takové, které jsme ještě neměli možnost hrát, respektive vidět.

[reklama]

Pokračujeme další změnou. Kromě nového režiséra má Uncharted přepsaný i scénář. Jonathan Rosenberg a Mark Walker vytvořili vlastní verzi příběhu, která je již hotova a připravena. Neil Druckmann, šéf studia Naughty Dog (tvůrci herní série Uncharted), ale ještě scénář neviděl a je hodně zvědav na to, co tahle dvojice scénáristů vlastně vytvořila. Je ale velkým fanouškem tvorby Trachtenberga.

Připomeňme si předchozí režiséry filmu Uncharted: David O. Russell (Terapie láskou, Fighter), Neil Burger (Všemocný), Seth Gordon (The King of Kong), již zmíněný Shawn Levy (Noc v muzeu, Stranger Things) a nyní Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10).

[reklama]

Uncharted není jedinou hrou od Sony, která bude k vidění na plátně kin. Další je The Last of Us, také od studia Naughty Dog.

Při čekání na další zprávy o filmu Uncharted vám doporučujeme krátký, ale povedený fanouškovský snímek.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře