Film se známým modrým ježkem Sonicem vypadá v prvním traileru podivně

Dobrodružná komedie ze světa Sonica může být další blamáž při snaze využít známou herní značku a přivést ji na plátna kin. Film Sonic the Hedgehog působí v prvním traileru podivně a hlavní postava, známý modrý ježek Sonic, nemá s novou verzí, kterou nadaboval Ben Schwartz, moc společného. Ve snímku se objeví i Jim Carrey jako hlavní záporák Dr. Ivo “Eggman” Robotnik, James Marsden jako Tom Wachowski (šerif Green Hills) nebo Adam Pally v roli jeho kolegy v policejní uniformě.

Děj filmu bude sledovat dva policisty z malého městečka Green Hills, kteří cestují do San Francisca, aby se Sonicem porazili Dr. Robotnika. Zda se jim to povede, můžeme sledovat v listopadu na plátnech kin.

[reklama]

Z prvního traileru je patrné, že společnost Paramount Pictures do něj pravděpodobně nevložila dostatečné finance. Fanoušci se báli již poté, co se dozvěděli o americkém režisérovi Jeffu Fowlerovi. Ten byl dosud zodpovědný za produkci filmu Where the Wild Things Are a několika krátkých projektů s názvy A Gentlemen’s Duel, Gopher Broke a Rockfish. Zkušeností s vysoko rozpočtovou produkcí tedy moc nemá.


[reklama]

Zdroj: youtube

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře