Film Uncharted s hvězdným Tomem Hollandem bude mít premiéru v prosinci 2020

Společnost Sony Pictures oznámila termín, kdy se veřejnost bude moci poprvé podívat na připravovaný film podle akční PlayStation exkluzivity Uncharted. Mladého, ale za to hvězdného herce Toma Hollanda (představitel Spider-Mana a Petera Parkera) uvidíme v roli lovce pokladů Nathana Drakea přesně 18. prosince 2020. Režisérem snímku je Dan Trachtenberg, mj. vytvořit mysteriózní drama Ulice Cloverfield 10.

Připravovaný film je založen na videohře Uncharted od studia Naughty Dog. Scénář napsali Jonathan Rosenberg a Mark Walker, kterým pomáhali vývojáři herní série Uncharted. Plány na natočení filmu existují již 10 let, ale teprve za rok a půl se budeme moci podívat na příběh, který se soustředí na události před herní adaptací – na mladého Nathana Drakea, jenž se později stal velkým dobrodruhem a lovcem pokladů.

[reklama]

Zvolit si za datum premiéry 18. prosince 2020 je od Sony Pictures odvážný krok. Ve stejný den se v kinech objeví remake West Side Story od Stevena Spielberga, který obdržel deset Oscarů. Otázkou je, zda bude Uncharted film schopen konkurovat kultovnímu snímku.

Ve filmu Uncharted si zahrají i Chris Hemsworth jako Victor „Sully” Sullivan, Matthew McConaughey, Chris Pine či Woody Harrelson.

[reklama]

Tom Holland a mladý Nathan Drake ze hry Uncharted 4.


Zdroj: hollywoodreporter.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře