Filmový Mortal Kombat bude mládeži nepřístupný. Ve snímku budou poprvé vidět brutální fatality

Připravovaná filmová adaptace brutální bojové hry Mortal Kombat bude mládeži nepřístupná. Scénárista Greg Russo na Twitteru poukázal na věkové doporučení R, které je určeno pro severoamerický trh a stanovuje, že film mohou vidět osoby starší 17 let. Russo rovněž potvrdil, že ve snímku budou vidět brutální fatality, tedy zakončovací útoky, které jsou u herní série Mortal Kombat známé a u fanoušků velmi oblíbené. Přesto v předchozích filmech chyběly.

Mortal Kombat film nemá stanovené datum premiéry. Mluví se o tom, že hollywoodský herec Joe Taslim z Rychle a zběsile 6 se stane Sub-Zerem.  Film se má natáčet v Austrálii a producentem je James Wan, který se mimo jiné proslavil jako režisér Aquamana. O scénář se postará Greg Russo. Ten sám sebe popisuje jako dlouholetého hráče, jenž je obeznámen s touhle videoherní sérií. Kromě Mortal Kombatu je scénáristou i chystaného filmového rebootu Resident Evil. Ke vzniku filmu ještě pomohou: Todd Garner (Isn’t It Romantic, Tag), Larry Kasanoff (Mortal Kombat, True Lies), E. Bennett Walsh (Men in Black: International, The Amazing Spider-Man 2), Michael Clear (The Nun, Lights Out) a Sean Robins (Playing with Fire, Tag).

[reklama]

Neoficiální informace zmiňují příběh Colea Turnera, ovdovělého boxera, pro kterého je dcera nejdůležitější osobou na světě. Cole má obdržet pozvánku k účasti v turnaji, který rozhodne o osudu Země. Objevit by se měl známý Raiden. Tvůrci ho ale nemají prezentovat jako nesmrtelného boha blesků, nýbrž jako čtrnáctiletého chlapce. Ve filmu máme údajně vidět také známou a mnohými milovanou Sonju Blade, jež je popsána jako třicetiletá spisovatelka rozhodnuta ověřit proroctví Mortal Kombat. Právě ona má pozvat bývalého boxera Colea na turnaj.

Pokud hledáte slušnou bojovou hru, doporučuji Mortal Kombat 11 z dubna letošního roku, který vyšel na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

[reklama]

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře