Forza Horizon 4 přivádí k životu nekonečnou fantazii světa LEGO kostiček

Novým přírůstkem do závodů Forza Horizon 4 je LEGO Speed Champions. Expanze do Xbox One a Windows 10 hry přináší svět kostiček s městem, letištěm, přistávací zónou pro UFO a pirátskou zátokou a netradiční LEGO verze vozů McClaren Senna, Ferrari F40 Competizione a 1967 Mini Cooper S Rally. S nimi budete závodit o kostičky pro stavbu domu mistra stavitele s garážemi a samotný titul z LEGO Valley.

Vývojáři Forzy Horizon 4 k tomu všemu připravují speciální výzvy pro hráče, aby se za žádných okolností v tomhle světě nenudili.

[reklama]

LEGO Speed Champions vyjde 13. června 2019 a pro hraní vyžaduje hru Forza Horizon 4. Podívejte se na trailer, který má chytlavou písničku.

, , , ,

Forza Horizon 4

Na největší oslavě automobilismu na světě se může během dynamické sezóny vše změnit. Vydejte se k cíli sami, nebo se spojte s ostatními a prozkoumejte krásu a minulost Británie v jednom společném světě. Čeká na vás možnost sbírat, řídit a přizpůsobit svým představám více než 450 vozů. Závody, kaskadérské kousky, tvůrčí zábava a zkoumání... Zvolte si svoji cestu k titulu Horizon Superstar.

PC verze pouze digitálně, vyžaduje Windows 10.

Datum vydání: 02.10.2018 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Forza Horizon 4
[reklama]
[reklama]

Komentáře