Funkční hodinky Nixie v silně limitované Artyom Custom edici Metra Exodus. Vyrobeno pouze 10 kusů

4A Games se nás rozhodli do vydání post-apokalyptické akce Metro Exodus pořádně potrápit. Předevčírem zveřejnili, že v den vydání bude ve hře oblíbený Photo mód, včera se dostalo na atmosférický příběhový trailer a dnes přichází oznámení velmi limitované a speciální edice, která nebudete ani v prodeji. Vyrobeno bude pouhých deset kusů a fanoušci po celém světě budou moci devět kousků z téhle Artyom Custom Edition vyhrát v příštích týdnech. Ta poslední je přímo ve studiu 4A Games.

Artyom Custom Edition je vyrobena na zakázku firmou DB Props a osobně ji podepsali Dmitry Glukhovský (autor knižní série Metro) a Andrew ‘Prof’ Prokhorov, kreativní ředitel a spoluzakladatel studia 4A Games. V edici se ukrývají plně funkční hodinky značky Nixie (ty stejné má Arťyom u sebe ve hře), plynová maska s filtrem, funkční zapalovač, mapa s cestou vlaku Aurora napříč Ruskem nebo ručně vyrobena psí známka. To vše ještě obohatí podepsaný certifikát.

[reklama]

Troufám si tvrdit, že tohle je pro fanoušky Metra skutečně něco. Budeme sledovat internet a pokud se někde objeví možnost tuhle edici vyhrát, budeme vás na GameShot.cz informovat, abyste měli šanci si o tenhle sběratelský kousek zasoutěžit. Teď už se podívejte na představení edice.

Metro Exodus vyjde 22. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One – u všech třech verzích české titulky. Zítra odpoledne nás čeká další výlet do ruské divočiny, tentokrát prostřednictvím prvního deníčku z vývoje.

[reklama]

Nové obrázky

, , , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře