Games with Gold hry na březen

Máme tu březnovou nabídku Xbox Games with Gold. Microsoft přinese předplatitelům své služby Xbox Live Gold čtyři tituly pro Xbox One a dva tituly pro Xbox 360. Jaké to jsou? Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, Star Wars Republic Commando a Metal Gear Rising: Revengeance.

Jste spokojeni s nabídkou?

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

[reklama]

Dostupnost: 1.–31. 3. pro Xbox One

Vydejte se na širé moře ve hře ADVENTURE TIME: PIRATES OF THE ENCHIRIDION. Pomozte hrdinům Finnovi, Jakeovi, Marceline a BMO odhalit důvod toho, proč se země Ooo nachází pod vodní hladinou. Budete objevovat moře i pevninu, bojovat s piráty a hledat ukryté indicie k vyřešení záhady a záchraně potopeného světa.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

[reklama]

Dostupnost: 16. 3.–15. 4. pro Xbox One

Připravte se na totální válku ve hře PLANTS VS. ZOMBIES GARDEN WARFARE 2. Doktor Zomboss posílil svou armádu zombií, ale rostliny podnikají ofenzívu ke znovudobytí ztraceného území! K dispozici máte online režim až pro 24 hráčů, kooperaci čtyř hráčů nebo kampaň pro jednoho. Boj o předměstí právě začíná!

Star Wars Republic Commando

Dostupnost: 1.–15. 3. pro Xbox One a Xbox 360

V galaxii vypukl chaos a vaší povinností je ve hře STAR WARS REPUBLIC COMMANDO vydat se do boje. Hra je časově zasazena do období Klonových válek a vy, jako velitel elitního týmu, máte za úkol infiltrovat území nepřátel, likvidovat je a zajistit si převahu. Vaše jednotka bude plnit každý rozkaz a spolupracovat s cílem zničit separatistické síly. Ale vy nejste jen velitelem, jste současně i zbraní.

Metal Gear Rising: Revengeance

Dostupnost: 16.–31. 3. pro Xbox One a Xbox 360

Slavná herní série Metal Gear se v METAL GEAR RISING: REVENGEANCE vydává novým zajímavým směrem. Hra je více zaměřena na čistou akci a příběh, v němž vystupujete jako kyberninja Raidan, dětský voják, z něhož se transformací stal napůl člověk a napůl stroj. Porcujte na kousky nepřátelské kyborgy a vyzbrojeni svou bleskurychlou katanou a touhou po pomstě ve svém srdci se pusťte do boje proti celosvětovému spiknutí.

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře