Games with Gold na duben: The Technomancer, Star Wars Battlefront 2 z roku 2005 a další dvě hry

Microsoft představil nabídku her, kterou přinese předplatitelům služby Xbox Live Gold v dubnu letošního roku. Seznam se opět skládá ze čtyř her a vévodí mu sci-fi RPG titul The Technomancer a střílečka Star Wars Battlefront 2 z roku 2005.

The Technomancer si budou moci předplatitelé Xbox Live Gold stáhnout po celým měsíc. Jde o post-apokalyptické RPG odehrávající se na Marsu nějakých 200 let po jeho kolonizaci. Vžijete se do technomanta Zachariaha, jenž utíká před tajnou policií a čelí všem nástrahám, které si pro něj rudá planeta připravila. Hra byla ve své době hodnocena průměrnými známky, ale minimálně za vyzkoušení stojí.

[reklama]

Od 16. dubna do 15. května si budete moci přidat Outcast: Second Contact, což je remake klasiky z roku 1999. Vypravíte se do budoucnosti, kdy lidstvo objevilo existenci paralelního světa zvaného Adelpha. Hlavním hrdinou je Cutter Slade.

Špatně by nemělo být ani do poloviny měsíce, od 1. do 15. dubna bude v nabídce Xbox Live Gold svítit Star Wars Battlefront 2 z roku 2005. Tuhle skvělou střílečku vytvořilo studio Pandemic a soustředí se hlavně na multiplayerové bitvy pro 64 hráčů, i když součástí je i hra pro jednoho hráče.

[reklama]

Poslední hrou je taktická vojenská střílečka Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 z roku 2007, kterou si od 16. do 30. dubna můžete přidat do katalogu na Xboxu One a Xboxu 360, stejně jako Star Wars Battlefront 2. Zbývající dvě hry jsou určeny pro Xbox One.

Dubnovou nabídku her mohou využít hráči s aktivním předplatným Xbox Live Gold. Stačí si v té době hry stáhnou z Xbox Store. Pro hraní her musíte být aktivními členy programu Xbox Live Gold – hrát je můžete kdykoliv.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře