Games with Gold na srpen: Gears of War 4, Forza Motorsport 6 a další hry

Společnost Microsoft představila nabídku her, kterou přinese předplatitelům služby Xbox Live Gold v srpnu letošní roku. Předplatitelé se opět mohou těšit na čtyři hry pro Xbox One a dvě hry pro Xbox 360.

Na Xboxu One to bude Gears of War 4 a Forza Motorsport 6. První hru si budete moci stáhnout po celý srpen a jde o pokračování ságy, kde bojujete proti Lucustům – hrajete za syna hlavního protagonisty Marcuse Fenixe, který nás provázel celou původní trilogií Gears of War. Fanoušci závodních her se dočkají 16. srpna. Forza Morotsport 6 bude v nabídce do 15. září a umožní vám si zazávodit na různých tratích s výkonnými sporťáky.

[reklama]

Na Xboxu 360 (a díky zpětné kompatibilitě i na Xboxu One) se od 1. do 15. srpna objeví diablovka Torchlight s trojicí hlavních postav. Každá z nich má jedinečnou sadu schopností, které využijete v boji proti mnoha nepřátelům. Od 16. do 30. srpna bude Torchlight nahrazen hack and slash akcí Castlevania: Lords of Shadow.

Abyste mohli nabídky Games with Gold na srpen 2019 využít, musíte mít aktivní předplatné Xbox Live Gold. Poté si hry jednoduše stáhnete z obchodu Xbox Game ve vaší konzoli. Po přidání hry do vaší knihovny ji můžete kdykoliv hrát, za předpokladu aktivního předplatného Xbox Live Gold.

[reklama]

Popis hry Gears of War 4: Přichází nová sága jedné z nejlépe hodnocených videoherních sérií v historii. Po napadení své vesnice a těsném úniku musí JD Fenix a jeho přátelé Kait a Del zachránit své milované a odhalit původ nového hrůzného nepřítele

Popis hry Forza Motorsport 6: Forza Motosport 6 je dalším dílem nejslavnější automobilové série Forza Motosport, závodního simulátoru, který ovládl všechny jezdce a je určen exklusivně pro herní konzoli Xbox One, která je zárukou výborného grafického zpracování a netušených herních možností. Titulním vozem je unikátní Ford GT Supercar.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře