Gearbox oznámil Borderlands 3, GOTY edici Borderlands, Ultra HD balíček textur a DLC pro Borderlands VR

Noc patřila fanouškům neotřelé komiksové first-person střílečky Borderlands. Studio Gearbox Software po řadě náznaků představilo Borderlands 3 a k tomu přidalo Borderlands: Game of the Year Edition, Ultra HD balíček textur pro všechny předchozí díly série a vylepšení a rozšíření pro Borderlands VR. My pro vás máme všechny známé informace, které se během posledních hodin dostaly na internet z bostonského PAX East 2019.

Borderlands 3

Po dlouhých sedmi letech od vydání Borderlands 2 ukázal Randy Pitchford a spol. konečně Borderlands 3. Třetí díl se odehrává pět let po událostech z dílu druhého a má opět přinést šílenou zábavu v komiksové střílečce, která se nikdy nebrala vážně. Zdá se, že se vrací známí hrdinové a další postavy ze série. K nim se samozřejmě přidají nové osobnosti, včetně nepřátel.

[reklama]

První video některé fanoušky zklamalo. Po tak dlouhé době čekali něco víc, ale neházejme flintu do žita předčasně, 3. dubna odkryjí Gearbox další karty. Borderlands 3 očekáváme minimálně na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Borderlands: Game of the Year Edition

[reklama]

Pokud jste ještě nehráli první Borderlands, nebo si chcete jedničku připomenout na současné generace konzolí, tak budete mít možnost. Borderlands: Game of the Year Edition vyjde již 3. dubna letošního roku a bude se prodávat pro počítače a konzole. Na odpovídajícím PC, PS4 Pro a Xboxu One X si hru vychutnáte v grafickém rozlišení 4K s podporou technologie HDR s reálnějšími barvičkami. Pak je tu samozřejmě lepší nasvícení scén, detailnější textury a modely postav a všechny dodatečné balíčky a rozšíření.

Největší lahůdku u Borderlands: Game of the Year Edition představuje razantně vylepšená kooperace, Gearbox vám umožní hrát ve čtyřech hráčích v módu split-screen, tedy na rozdělené obrazovce u jednoho počítače či u jedné konzole.

Vylepšen bude i kompas, v Borderlands naleznete možnost zapnout si mini-mapu ve stylu Borderlands 2. Inovací prošel inventarizační systém s uzamykáním zbraní, které lze nově označit za nepotřebné. Kvůli sbírání nábojů, peněz a zdraví se už nemusíte příliš zastavovat, tyhle položky seberete automaticky. Vrací se systém odměn Shift, umožní využít Golden Keys pro odemknutí speciálních herních předmětů a odměn. Hráči, kteří hráli Borderlands 2 nebo The Pre-Sequel obdrží 75 bezplatných zlatých klíčů a dvě náhodně vybrané zbraně. U některých původních zbraní došlo k úpravě na základě zpětné vazby komunity, byla přidána možnost přizpůsobit si Vault Huntera pomocí jednoduchého výběru barevného schématu.

DLC v Borderlands: Game of the Year Edition –  Zombie Island of Doctor Ned, Mad Moxxi’s Underdome Riot, the Secret Armory of General Knoxx a Claptrap’s New Robot Revolution.

Borderlands: Game of the Year Edition vychází 3. dubna 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Majitelé původní PC verze Borderlands mohou zdarma upgradovat na GOTY edici a získat všechna vylepšení.

Borderlands Ultra HD Texture Packs

Před příchodem Borderlands 3 je dobrý důvod zahrát si předchozí tři díly. Pokud vám jen tohle k hraní nestačí, tak Gearbox přichází s Ultra HD balíčkem textur pro Borderlands: The Handsome Collection, Borderlands: The Pre-Sequel a Borderlands 2. Už 3. dubna vyjde bezplatný vizuální upgrade, který bude k dispozici novým i stávajícím majitelům uvedených her na PC, PS4 Pro a Xboxu One X.

Na PlayStationu 4 Pro si budete moci texture pack stáhnout z PlayStation Store, na stránce hry Borderlands: The Handsome Collection, zatímco na PC a Xboxu One X ho naleznete na příslušné stránce u her Borderlands: The Pre-Sequel a Borderlands 2. Po nainstalování balíčku se změny sami aktivují a zahrnují:

  • 4K Ultra HD rozlišení a podporu HDR pro Xbox One X a PlayStation 4 Pro
  • Remasterované 4K textury prostředí a postav
  • Vylepšené filmečky v rozlišení 4K
  • Vylepšený Anti-Aliasing
  • Dynamické stíny ve vysokém rozlišení
  • SSAO pro realističtější nasvícení okolí (pouze u PC)

Borderlands 2 VR

PlayStation VR verze Borderlands 2 obdrží letos v létě zdarma všechna vydaná DLC z velké verze Borderlands 2. Celkem hráči obdrží čtyři balíčky: Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Sir Hammerlock’s Big Game Hunt a Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep. Více informací bude následovat později.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře