Genesis Rhod 600 nyní plně lokalizovaná pro český trh

Membránová klávesnice Genesis Rhod 600 byla plně lokalizovaná pro český trh, včetně CZ/SK layoutu. Na tuzemské trhu má doporučenou koncovou cenu stanovenou na 879 Kč včetně DPH, což s její výbavou a možnostmi není špatná cena. Klávesnice se chlubí i vysokou odolností a pohodlím během náročného používání.

„Rhod 600 je důkazem toho, že i membránová klávesnice může být skvělou volbou pro ambiciózní hráče. Tato klávesnice je vybavena tichými membránovými spínači a programovatelnými klávesami, které lze jednoduše naprogramovat pomocí softwaru nebo klávesových zkratek. Většina uživatelů určitě ocení použití podpěrky zápěstí, která zvyšuje pohodlí, a také například šestizónové RGB podsvícení, které zvýrazňuje atraktivní vzhled této klávesnice,“ uvádí tisková zpráva.

[reklama]

Klávesnice Genesis Rhod 600 nabízí šestizónové RGB podsvícení kláves, které umožňuje nastavení oblíbené barvy podsvícení pro každou z šesti zón. Výběr barev je omezen na sedm barevných kombinací (červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá) s možností nastavení devíti světelných režimů. Mezi nejzajímavější patří režim s efektem „Prismo“ (efekt pohybující se duhy). Za zmínku také stojí režim „Ekvalizér“, který reaguje na zvuky z okolí, tento režim spustíte kombinaci tlačítek FN+9. V každém režimu si můžete nastavit jas podsvícení podle individuální potřeby, aby vás světlo neoslepovalo během nočních bitev a současně našli tu správnou klávesu.

[reklama]

Rhod 600 umožňuje využít funkci anti-ghosting až pro devatenáct kláves. To znamená, že můžete zmáčknout až devatenáct kláves najednou bez obav, že některá z nich nebude zaregistrována. Díky této funkci můžete provádět i ty nejsložitější bitevní manévry a kombinace.

Někteří hráči preferují nastavení klávesnice, kde klávesy WASD fungují jako šipky.  Díky klávesové zkratce FN + W můžete snadno a rychle zaměnit klávesy WASD na klávesy s funkcí šipek, bez toho aniž byste museli provést časově náročné změny v softwaru, nebo v nastavení hry.

Tisková zpráva k dostupným informací dodává: „Jednou z nejlepších vlastností klávesnice Rhod 600 RGB je její robustní pouzdro, středně vysoký zdvih kláves a tichý chod, a proto je tato klávesnice vhodná i pro každodenní použití. Vedle toho výklopní zadní nožky umožňují nastavit naklopení klávesnice a učinit její používání ještě pohodlnější.“

Specifikace

 • Rozměry klávesnice: 495 × 202 × 39 mm
 • Hmotnost klávesnice: 1090 g
 • Rozhraní: USB 2.0
 • Počet kláves: 120
 • Počet multimediálních kláves: 17
 • Počet makro kláves: 6
 • Mechanizmus kláves: membránový
 • Barva podsvícení kláves: červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá, duhová
 • Délka kabelu: 1,8 m
 • Lokalizace: CZ/SK
 • Systémové požadavky: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS, Linux

Zdroj: tisková zpráva

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře