Geralt na Klepně. Podívejte se na novou fotku ze seriálu Zaklínač

První obrázky z připravovaného seriálu Zaklínač vyvolaly mezi hráči bouřlivou debatu. Fanouškům videoherního Zaklínače od CD Projektu RED se nelíbí ztvárnění jednotlivých hlavních postav a další poukazují na to, že hlavní hrdina Geralt z Rivie má u sebe pouze jeden meč. Podle knižní předlohy od polského spisovatele Andrzeje Sapkovského je to ale správně. Druhý meč měl Geralt často na koni. A právě známou Klepnu si dnes můžeme prohlédnout na nové fotce.

Seriál Zaklínač (v angličtině The Witcher) bude mít premiéru koncem letošního roku na platformě Netflix. První sezóna zahrne 8 epizod a natáčení probíhalo po většinu času v Maďarsku. Hlavní postavu Geralta z Rivie si zahrál Henry Cavill (Superman ve filmu Muž z oceli), Ciri zase sedmnáctiletá Freya Allan a Anya Chalotra potom Yennefer.

[reklama]

„Zaklínač je epický příběh o osudu a rodině. Geralta z Rivie, osamělý lovec monster, se snaží najít své místo ve světě, kde jsou lidé často zlověstnější než zvířata. Když se setká s mocnou čarodějkou a mladou princeznou s nebezpečným tajemstvím, musí se všichni tři naučit cestovat stále více nestabilním kontinentem,“ popisuje Netflix svůj nový seriál.

První trailer uvidíme během akce Comic-Con, která se koná od 18. do 22. července 2019.

[reklama]

Poslední hra ze série Zaklínač od CD Projektu RED – Zaklínač 3: Divoký hon – vyšel 19. května 2015 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Jde o RPG v otevřeném světě, vývoj stál 81 miliónů dolarů a za šest týdnů od uvedení na trh se prodalo přibližně 6 miliónů kopií. Před měsícem vývojáři oznámili více než 20 miliónů prodaných kusů celkem.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře