GRID prezentuje adrenalinové závody s možností detailního nastavení obtížnosti

Společnost Codemasters letos v říjnu restartuje své závody GRID a představí hráčům úplně nový díl, který má nabídnout adrenalinové závody po celém světě. Jednou z důležitých vlastností hry je možnost detailního nastavení obtížnosti. Umělá inteligence soupeřů, kterou řídí počítač, má mít stovky osobností a nastavení obtížnosti umožní udělat si z GRID závody, které budou vyhovovat naprosto všem.

„Chceme, aby hráč hrál svou roli v nepředvídatelných motoristických příbězích. Připravili jsme zbrusu novou kapitolu příběhu GRID. Vše začíná a končí na trati. V každé třídě, autě, módů a scénáři nabídneme nepředvídatelné závody, které jsou napěchované akcí a adrenalinem,“ dodávají Codemasters na svém blogu. V multiplayeru si budete moci svůj vůz upravit po vizuální stránce, aby odrážel váš styl.

[reklama]

Závody GRID vyjdou 11. října 2019 na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Původně byla hra v plánu na září, ale nedávno byla odložena. Během konce letošního roku má být spuštěna ještě na streamovací službě Google Stadia.

, , , ,

GRID

Restart prvního dílu závodní série GRID. Hra nabízí příležitost vybrat si vlastní cestu, vytvořit svůj vlastní příběh a dobít svět motoristického sportu. Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily - současnými i klasickými - od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa.

Datum vydání: 11.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GRID
[reklama]
[reklama]

Komentáře