Halo Infinite má být nejdražší hrou v historii a o parník překonat GTA V

Grand Theft Auto V stálo 137 milionů dolarů, 80 milionů Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, 46 milionů Zaklínač 3: Divoký hon a někde u GTA 5 bude jistě Red Dead Redemptiony 2. Všechny dosavadní rekordy má překonat Halo Infinite, na které měl Microsoft vyčlenit více než 500 milionů dolarů. Do této ohromné částky nemají být započítány peníze na reklamu.

Informace od redaktorů německého webu Xbox Dynasty jsou neoficiální, musíme je brát s nadhledem. Přesto, pokud jsou pravdivé, bude Halo Infinite od studia 343 Industries nejdražší hrou v historii průmyslu, a to s přehledem.

[reklama]

Může hra stát půl miliardy dolarů? Možné je vše. Společnost Microsoft v posledních letech investuje do Xbox divize spoustu peněz, koupila významné vývojové týmy a rozšiřuje ty své, aby mohla hráčům na Xboxu a Windows 10 nabídnout zajímavé a velké tituly. Halo Infinite pohání nový technologický engine Slipspace a podle pověstí má vyjít na Xbox One i jeho nástupce, jenž čeká na oznámení.

Před měsícem se Bonnie Ross nechala slyšet, že Halo Infinite se stane duchovním restartem série – vrátí se v něm legenda jménem Master Chief. Údajně má být nové Halo zasazeno do otevřeného světa.

[reklama]


Zdroj: gamerant.com

, , , , , ,

Halo Infinite

Master Chief se vrací ve hře Halo Infinite - další kapitola legendární série vyjde před koncem roku 2020 na Windows 10 a Xbox One.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Halo Infinite
[reklama]
[reklama]

Komentáře