Halo Infinite s Master Chiefem vyjde na PC, Xbox One a Xbox Scarlett o Vánocích 2020

Halo Infinite vyjde koncem příštího roku a jde oficiálně o první hru určenou pro novou generaci Xboxu, takzvaný Projekt Scarlett, který uvede Microsoft na trh ve stejný den. Halo Infinite si ale hráči budou moci zahrát i na Xboxu One a počítačích s operačním systémem Windows 10.

Halo Infinite bylo prezentováno na tiskové konferenci Microsoftu. Společnost v Los Angeles ukázala téměř šestiminutový filmový trailer, který demonstroval možnosti nové generace konzole Xbox. Ve filmečku vystupuje postava označována jako Pilot a všem známá ikona série Halo, samotný Master Chief, kterého Pilot zachrání ve vesmíru a nabije mu speciální oblek, aby se Master Chief mohl opět zapojit do boje. Víc nám bohužel trailer nenabízí, ale jasně naznačuje, že s lidstvem to nevypadá dobře a Master Chief naši rasu bude muset znovu zachránit.

[reklama]

Halo Infinite je nová kapitola série Halo. Studio 343 Industries pro hru vytvořilo nový engine Slipspace. Co vše tahle nová technologie dokáže, na to si musíme ještě počkat, stejně tak na první záběry první z hraní.

, , , ,

Halo Infinite

Master Chief se vrací ve hře Halo Infinite - další kapitola legendární série vyjde před koncem roku 2020 na Windows 10 a Xbox One.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Halo Infinite
[reklama]
[reklama]

Komentáře