Halo Infinite se má stát duchovním restartem série

O novém díle ze série Halo se od minulé E3 stále hodně mluví. Prozatím víme jen pár informací. Celá hra poběží na novém moderním enginu Slipspace, který nám byl představen vloni společně se hrou. Hlavní šéfka studia 343 Industires Bonnie Ross se novinářům z IGN svěřila, že se nebude jednat o klasické pokračování hry, ale bude se jednat o duchovní restart série. V něm se vrátí legenda jménem Master Chief.

Vývojáři si kladli otázky, co bylo na Halo 4 a 5 tak dobré a co se naopak moc nepodařilo, aby mohli v novém díle hráčům dopřát opravdu skvělý zážitek. Nakonec to celé skončilo tak, že se bude konat již zmíněný restart. Co ovšem od hry máme očekávat se ještě stále neví, v potaz připadá kooperace, online režim a otevřený svět. Nedivil bych se, kdyby tam jako doplněk byl zakomponovaný battle royale režim, i když o něm se autoři moc pozitivně nevyjadřují.

[reklama]

Přesné datum vydání Halo Infinite neznáme, můžeme se o něm pouze odhadovat. Má se za to, že půjde o první titul na novou generaci konzolí Xbox, ono se stačí podívat na nový engine Slipspace, na kterém je hra vyvíjena. Jistotou je vydání i na PC s operačním systémem Windows 10. Nový Xbox má dle neoficiálních odhadů dorazit v roce 2020. Více se dozvíme na nezadržitelně se blížící se E3 – červen 2019 si poznamenejte do kalendářů.

, , , , , ,

Halo Infinite

Master Chief se vrací ve hře Halo Infinite - další kapitola legendární série vyjde před koncem roku 2020 na Windows 10 a Xbox One.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Halo Infinite
[reklama]
[reklama]

Komentáře