Herní Krotitelé duchů z roku 2009 obdrží remaster

Před dvěma týdny se objevily první informace o remasteru Ghostbusters: The Video Game z roku 2009. O hře jako první informovala tchaj-wanská ratingová společnost, která věkovým doporučením ohodnotila neoznámenou hru Ghostbusters: The Video Game Remastered pro Xbox One. Dnes už víme, že hra vznikne a vyjde minimálně na Xbox One a PlayStation 4.

Právě YouTube kanál PlayStationu zveřejnil trailer oznamující Ghostbusters: The Video Game Remastered pro PS4. Za vývojem stojí studio Saber Interactive, které nedávno pracovalo na World War Z a NBA 2K Playgrounds. Titul ale dorazí i na Xbox One, PC a Nintendo Switch.

[reklama]

Remaster má nabídnout vizuální efekty ve vysokém rozlišení, ale zdá se, že původní postavy a vše kolem hry zůstane při starém. Měl by tedy zůstat i původní scénář, na kterém spolupracovali Dan Aykroyd a Harold Ramis, autoři filmových scénářů Krotitelů duchů.

V roce 2020 má do kin dorazit nový film. Možná studio Saber Interactive využije příležitosti a připraví novou hru. Plánovaný snímek má být totiž zasazen do světa původních Krotitelů duchů z let 1984 a 1989. O film se na pozici scénáristy a režiséra stará Jason Reitman (Up In The Air a Juno), syn Ivana Reitmana, který byl režisérem původní filmové série.

[reklama]


Zdroj: youtube

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře