Hitman: Blood Money a Hitman: Absolution na konzolích PS4 a Xbox One díky nové kolekci

Příští týden se majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One budou moci stát obávaným plešatým zabijákem. Sice nevyjde nový díl, místo něho na řadu přichází kolekce obsahující Hitman: Blood Money a Hitman: Absolution ve vylepšeném provedení. PC verze oznámena nebyla.

Obě hry budou k dostání od 11. ledna na PlayStation Store a Xbox Store pod názvem Hitman HD Enhanced Collection a budou vylepšeny, aby odpovídaly dnešním standardům: 4K rozlišení (dle nás pouze na PS4 Pro a Xboxu One X), 60FPS, lepší detaily, upgrade textur, super-sampling, upscale podpora, odrazy v zrcadlech, vylepšené nasvícení a v neposlední řadě moderní ovládání, které podpoří plynulejší zážitek.

[reklama]

Hitman: Blood Money původně vyšel 26. května 2006 a stal se velkým hitem série s tímto plešatým zabijákem. Agent 47 opustil státy a ve světě je považován za spolehlivého zabijáka, jenž zvládne každý úkol, respektive eliminovat jakýkoliv cíl. Není divu, že se mu nabídky jen hrnou. V tom se ale agentura ICA dostane pod útok agentury Franchise, která se snaží nalézt důkazy a vypátrat Hitmana. Jedinými přeživšími má být Agent 47 a Diana.

Hitman: Absolution dorazil o rovných šest let později – ano, tak dlouho jsme čekali na pokračování – a opět šlo o velmi povedenou stealth hru, která navázala na své předchůdce, i když někteří skalní příznivci Agenta 47 byli z některých věcí malinko nešťastní. Příběh se ještě více zamotává a náš plešatý hrdina se dostává do čím dál větších problémů.

[reklama]

, , , ,

Hitman HD Enhanced Collection

Kolekce remasterovaných dílů Hitman: Blood Money a Hitman: Absolution určených pro konzole PS4 a Xbox One, kde běží v rozlišení 4K při 60FPS.

Datum vydání: 11.01.2019 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Hitman HD Enhanced Collection
[reklama]
[reklama]

Komentáře