Hlavní hrdina nového dílu plošinovky Oddworld utíká před nepřítelem ve vlaku

Po skvělém a chytlavém Oddworld: New ‚n‘ Tasty! kutí studio Oddworld Inhabitants pokračování dobrodružství hlavního hrdiny Abeho. Na právě probíhající konferenci vývojářů v San Francisku prezentovali filmeček. V něm Abe cestuje vlakem a v patách mu jsou nepřátelé se střelnými zbraněmi. Abe popohání topiče lokomotivy, aby přihazoval uhlí do kotle. Zvládnou utéci, zachrání se? To se z minutu a půl dlouhého teaser traileru nedozvíme, ale odkrývá, že půjde o útěk Murdoků, kteří se vzbouřili otrokářské práci.

Pokračování Oddworld: New ‚n‘ Tasty!, přesněji řečeno původního Oddworld: Abe’s Oddysee slibuje komediální přístup, ale i těžké hádanky, které budeme muset rozlousknout, abychom se posunuli dál. S Oddworld: Soulstorm hodlají tvůrci ukázat svěží a moderní puzzle plošinovku, jež je inspirována původním příběhem a přinese temnou atmosféru s epickým příběhem. Já už se nemůžu dočkat, až uvidím filmeček ze sci-fi vlaku celý.

[reklama]

Pozorným fanouškům neuniklo, že Oddworld: Soulstorm je remake Oddworld: Abe’s Exoddus z roku 1998. Zároveň je to ale přímé pokračování Oddworld: New ‚n‘ Tasty!, do něhož autoři vloží vlastní nápady, okoření příběh a budou se snažit hráče překvapit. Hra má vyjít někdy v roce 2020 na počítače a konzole.

Videa ze zákulisí vývoje

[reklama]


Zdroje: dualshockers.com

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře