Hledání ztraceného dítěte v tajemném lese. Podívejte se na ukázku z hororu Blair Witch

Podle filmu Záhada Blair Witch připravuje polské studio Bloober Team nový horor. Autoři hororových her Layers of Fear a Observer přinesou hráčům zážitek v tajemném lese nedaleko města Burkittsville v Marylandu, kde bývalý policejní důstojník Ellis hledá malého chlapce, který se ztratil.

Magazín GameInformer nabídl novou ukázku z hraní. Na té vidíme, co vše tenhle příběhový psychologický horor, jenž se hraje z pohledu první osoby, přinese. Našim jediným kamarádem bude pes Bullet, který bude při hledání ztraceného chlapce pomáhat.

[reklama]

V dnešním videu hlavní hrdina prohledává hustý les ve společnosti psa. Ellis je součástí skupiny, která se snaží najít pohřešované dítě. Těšit se máme na hororovou atmosféru a atraktivní prostředí.

Blair Witch vyjde 30. srpna 2019 na PC a konzole Xbox One.

[reklama]

, , ,

Blair Witch

Survival horor od autorů Layers of Fear a Observer. Polské studio Bloober Team zavede hráče do tajemného lesa, kde prožijí nejtemnější obavy. „Píše se rok 1996. Malý chlapec zmizel v lese Black Hills nedaleko města Burkittsville v Marylandu. Ellis, bývalý policejní důstojník s ustaranou minulostí, se připojí k hledání, které se ze zdánlivě běžného vyšetřování brzy promění v nekonečnou noční můru s tajemstvím.“

Datum vydání: 30.08.2019 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Blair Witch
[reklama]
[reklama]

Komentáře