Hledáte novou výzvu v Devil May Cry 5? Zkuste pokořit 101 úrovní krvavého paláce

Máte dohranou hlavní linku akce Devil May Cry 5 a hledáte novou výzvu? Tak to zkuste pokořit 101 úrovní krvavého paláce, které jsou dostupné v dnes vycházející bezplatné aktualizaci. Mód Bloody Palace přináší skutečnou výzvu a bezvadně funguje jako endgame obsah po dohrání hlavní části hry.

V Bloody Palace se ocitnete v aréně, kde na vás postupně půjdou silnější a silnější hordy nebezpečných nepřátel. S každou další úrovní je obtížnost těžší, kdykoliv může přijít smrt. S dokončením Bloody Palace mají mít trápení i hráči, kteří dohráli Devil May Cry 5 na nejtěžší možnou obtížnost, někteří všechny levely možná ani nezvládnou pokořit. Pokud se o to pokusíte, vyberete si ze známého trojlístku hlavních hrdinů. Do akce se můžete pustit v kůži Danteho, Nera nebo tajemného V.

[reklama]

Devil May Cry 5 vyšel 8. března letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a PC. Minulý měsíc hra dosáhla na milník ve výši dvou milionů prodaných kusů a stala se nejrychleji prodávaným dílem série.

[reklama]

Na Devil May Cry 5 napsal recenzi Václav Šourek s hodnocením 9/10 a o hře poznamenal: „Poctivý návrat ke hratelnosti starších dílů. Vše je odvážnější, šílenější, akčnější a hra ví, co chce. Chce vás zabavit svou neskutečně návykovou hratelností, rozesmát chytlavě napsanými dialogy, jednoduše – musí vás dostat. A pokud je tohle vaše první seznámení se světem Devil May Cry, nebojte se, že byste se v něm ztratili. Vše je dostatečně přístupné i nováčkům celé série.“


Zdroj: pcgamer.com

, , , , ,

Devil May Cry 5

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Datum vydání: 08.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Devil May Cry 5
[reklama]
[reklama]

Komentáře