Horizon Zero Dawn, Resident Evil 7 a další PS4 hry za zvýhodněnou cenu v kolekci PlayStation Hits

Společnost Sony oznámila, že 28. června rozšíří kolekci PlayStation Hits nové hry. Do kolekce PS4 titulů za zvýhodněnou cenu budou přidány Horizon Zero Dawn Complete Editon (hra se všemi DLC), God of War III Remastered, asymetrický multiplayerový horor Friday the 13th: The Game a hardcore akční RPG Nioh. V poslední době byla kolekce obohacena ještě o Resident Evil 7, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 a Tales of Berseria.

Všechny hry zařazené do kolekce PlayStation Hits se na PlayStation Store a u obchodníků prodávají za 499 korun, na Slovensku za 19,99€. Zároveň byla představena i speciální PlayStation 4 edice. V balíčku bude základní černá verze konzole s pevným diskem o kapacitě 1TB a hry Horizon: Zero Dawn Complete Edition, The Last of Us Remastered a Uncharted 4: A Thief’s End.

[reklama]

V kolekci PlayStation Hits jsou již delší dobu hry jako inFAMOUS Second Son, Killzone Shadow Fall, LittleBigPlanet 3, DriveClub, Batman: Arkham Knight, Assassin’s Creed IV Black Flag, EA Sports UFC 2, Need for Speed, Metal Gear Solid V: The Definitive Experience, Mortal Kombat X, Ratchet & Clank, Rayman Legends, Street Fighter V, Until Dawn, Uncharted: The Nathan Drake Collection, Watch Dogs nebo Yakuza Yero.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře