Horor Blair Witch přibližuje temnou atmosféru a děsivé momenty

Během tiskové konference společnosti Microsoft na E3 2019 oznámil tým Bloober Team hru Blair Witch, horor z pohledu první osoby, který se zaměří na přežití v lese. Titul je založen na dvacet let staré filmové licenci a vyjde 30. srpna na PC a Xbox One.

Z tajemného lesa, kde hledáme malého chlapce, jsme viděli dvouminutový oznamovací trailer a v nedávné době jedenáctiminutové gameplay záběry. Temnou atmosféru, strach a beznaděj nám dnes přibližuje druhý oficiální trailer, který nám jasně vzkazuje, že na této hře pracují tvůrci série Layers of Fear a sci-fi hororu Observer.

[reklama]

V Blair Witch se jako Ellis, bývalý policejní důstojník, připojíte ke skupině, která v tajemném lese nedaleko města Burkittsville v Marylandu hledá pohřešované chlapce. Budete procházet les, zkoumat okolí, točit kamerou a v temných místech a v noci používat kameru. Dozvídáme se, že v lese se děje něco zvláštního a vidíme důležitou mechaniku celé hry, kterou zastupuje pes. Náš věrný parťák dokáže na náš příkaz prohledat nejbližší okolí, zůstat na místě nebo sledovat stopu. alloescort.ch

Samozřejmě musí dojít i na napětí a strach. V našem případě jde o vysokou rychlostí pohybující něco mezi stromy. Dle všeho budeme s těmito tvory bojovat.

[reklama]

, , , , ,

Blair Witch

Survival horor od autorů Layers of Fear a Observer. Polské studio Bloober Team zavede hráče do tajemného lesa, kde prožijí nejtemnější obavy. „Píše se rok 1996. Malý chlapec zmizel v lese Black Hills nedaleko města Burkittsville v Marylandu. Ellis, bývalý policejní důstojník s ustaranou minulostí, se připojí k hledání, které se ze zdánlivě běžného vyšetřování brzy promění v nekonečnou noční můru s tajemstvím.“

Datum vydání: 30.08.2019 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Blair Witch
[reklama]
[reklama]

Komentáře