Hororová detektivka Call of Cthulhu slibuje šílenství

Na konci měsíce vyjde psychologická hororová detektivka Call of Cthulhu. Na ostrově Darkwater na nás čekají konspirace, strašlivé stvůry a kulty, které lemují cestu k děsivé pravdě stojící za tímto ostrovem. Mysl hlavního hrdiny bude trpět – řešení případů ho přivede na pokraj šílenství, na místo, kde se smrt může jevit jako ten nejpříznivější výsledek. Máme pochybovat o svých smyslech a nakonec budeme přemýšlet, jestli jsou všichni a všechno skuteční, nebo jen přelud. V plíživých stínech číhají hrůzostrašné postavy… a Velký spáč se mezitím připravuje na procitnutí.

Call of Cthulhu je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Tohle plíživé RPG připravili vývojáři ve studiu Cyanide. Vývoj právě skončil a vše je nachystáno, aby hra mohla 30. října doputovat k hráčům ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. PC a PS4 verze vyjdou s českými titulky, verze pro XOne v originálním anglickém znění.

[reklama]

V traileru si můžete zapnout české titulky.

, , , , , ,

Call of Cthulhu

Psychologický horor Call of Cthulhu je oficiální videoherní adaptace ikonické papírové hry od Chaosium. Jde o plíživé detektivní RPG, které vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou.

České titulky pouze na PC a PS4.

Datum vydání: 30.10.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Call of Cthulhu
[reklama]
[reklama]

Komentáře