Hrdinové Avengers budou ve hře od tvůrců Tomb Raider zachraňovat svět. Hráči si užijí originální příběh s českými titulky

Na veletrhu E3 v Los Angeles byla světu představena dlouho slibovaná hra podle filmů a komiksů Avengers. Společně s prvními informacemi se hráči podívali na trailer, dozvěděli se zajímavé detaily i datum vydání. To připadlo na 15. května 2020, kdy se akční dobrodružství pro jednoho až čtyři hráče v kooperativním multiplayeru začne prodávat na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Tuzemské hráče potěší lokalizace do českého jazyk, ve hře budou přeloženy všechny texty, včetně těch příběhových.

Marvel’s Avengers vyvíjí studio Crystal Dynamics (tvůrci série Tomb Raider) ve spolupráci s Eidos-Montreal (Deus Ex: Mankind Divided) a na vše dohlíží společnost Marvel Entertainment, která poskytla své experty, aby mohl vzniknout originální příběh, který fanoušci těchto hrdinů ještě neviděli.

[reklama]

Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu — včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

[reklama]

Na jednu stranu jsou fanoušci z příchodu Avengers do videoherního světa nadšeni. Na druhou stranu jim ale vadí absence Hawkeye a skutečnost, že jejich oblíbené superhrdiny nehrají známí herci jako je Steven Rogers v roli Kapitána Ameriky, Robert Downey Jr. v roli Tonyho Starka (Iron Man), Chris Hemsworth jako Thor a Bruce Banner v kůži zeleného bouřliváka Hulka. Jedno z vysvětlení se nabízí okamžitě: Kdyby tvůrci obsadili všechny role hollywoodskými herci, museli by vynaložit miliony a miliony amerických dolarů, což by ohrozilo komerční úspěch celého projektu a mohlo pohřbít naděje na další díl.

Vývojáři se tento problém snaží zmírnit a slibují podporu hry po jejím vydání. Do Marvel’s Avengers chtějí postupně přinášet nový obsah a rozšiřovat možnosti pro přizpůsobení jednotlivých superhrdinů. Pozlátkem je ujištění, že u této hry nehrozí žádné loootboxy, pay to win mechaniky nebo nějaký placený obsah.

, , , , , ,

Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers zvou hráče, aby si splnili sen o superhrdinech. Vynikající příběh a neustále se rozvíjející svět se společně postarají o dokonalý herní zážitek s Avengers. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

Datum vydání: 15.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Avengers
[reklama]
[reklama]

Komentáře