Humorná válka mezi prasaty a králíky v moderním kabátku. Představen HD remaster strategie S.W.I.N.E.

Kladně hodnocená real-time strategie S.W.I.N.E. z konce roku 2001 přinesla válku dvou neobyčejných frakcí. V té době neznámé maďarské studio StormRegion proti sobě postavilo odhodlaná prasata s pořádným rypákem a nebojácné králíky, kteří brání své území před nepřítelem.

Za pár měsíců si netradiční válku prožijeme znovu. Od společností Assemble Entertainment a Kite Games ve druhém čtvrtletí letošního roku vyjde HD remaster. Moderní kabátek má na starost tým vývojářů, kteří jsou podepsáni za Sudden Strike 4. Tvůrci si na pomoc přizvali hardcore fanoušky původní hry.

[reklama]

S.W.I.N.E. HD Remaster má přepracované rozhraní na pomět stran 16:9 společně s detailními texturami jednotek. Mimo lepší grafiky se Kite Games soustředili na opravu tuny chyb, možnost přiblížit bitevní vřavu, lepší uspořádání jednotek a zpět je multiplayer, jenž nabízí hraní online nebo přes LAN.

[reklama]

V tiskové zprávě není bohužel zmínka o změně kampaně. Ta v původní verzi měla plytký příběh, respektive žádné příběhové pozadí. Za prasata jste útočili na zemi králíků, zatímco za králíky jste hrdě bránili svou vlast. V té době to stačilo, uvidíme, zda S.W.I.N.E. obstojí i dnes, v roce 2019.

Systémové požadavky jsou odrazem historie. Minimální uvádějí Windows XP SP3, procesor Intel Atom N270 1.6 GHz, 1 GB operační paměti, grafickou kartu kompatibilní s DirectX 9.0c a 128 MB VRAM a 3 GB volného místa na pevném disku. Doporučený je operační systém Windows 7 nebo 10, Intel Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM a grafická karta s 256 MB VRAM a podporou DirectX 10.

Když S.W.I.N.E. HD Remaster koupíte, obdržíte s hrou ještě oficiální soundtrack, art book s exkluzivními nákresy a dokumentární film, který zaznamenal počátky vývoje a proces remasteru. Hra se bude prodávat mj. na Steamu.


Zdroje: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře