Hunt Showdown vstoupí do Xbox Game Preview programu a český survival DayZ ho brzy opustí

Dvě v jednom, to je dnešní novinka určena pro majitele konzolí Xbox One. Začneme čerstvou zprávou, která informuje o záměrech studia Crytek vstoupit se svou hrou Hunt Showdown letos na jaře do Xbox Game Preview programu Xboxu One, tedy programu, jenž je určen pro předběžné/vývojové verze her.

Hunt Showdown je multiplayerová survival akce z pohledu první osoby. Na Steamu je v Early Access dostupná od února loňského roku a za tu dobu obdržela spoustu aktualizací. Ve hře má deset hráčů za úkol najít stopy a vystopovat velké monstrum. Všichni se snaží být mezi prvními, skolit monstrum a získat odměnu. Trik spočívá v tom, že jakmile odměnu získáte, budou vás mít na mušce zbývající hráči, budou chtít získat odměnu pro sebe. Jakmile zemřete, už se do hry nevrátíte, ale musíte počkat na druhé kolo.

[reklama]

Na Steamu je Hunt Showdown k dostání za 29,99€ – stejná cena by měla být i na Xboxu One.

[reklama]

DayZ, survival projekt od českého studia Bohemia Interactive, který moc radosti hráčům nedělá. Titul je nedodělaný, plný chyb, vývoj se vleče, přesto ale 27. března opustí DayZ vody Xbox Game Preview programu a vyjde v plné verzi. Ovšem je otázkou, zda se opravdu bude jednat o finální verzi. Na PC udělali tvůrci to samé (v prosinci 2018) a dodnes je DayZ plné chyb a bugů.

Zatím nevíme, zda DayZ dorazí i na PlayStation 4.


Zdroje: tiskové zprávy

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře