Ikony PlayStationu mají blíže do filmového světa. Sony založila studio pro vytvoření filmových adaptací

Ikonky PlayStationu se v budoucnu objeví ve filmovém světě. Společnost Sony založila studio PlayStation Productions, které bude zodpovědné za filmové a seriálové adaptace známých exkluzivit konzolí PlayStation. V současné době není známo, o jaké značky PlayStationu se jedná. Studio postupně prozkoumává rozsáhlé portfolio Sony a vybírá vhodné kandidáty. Několik z nich má být již v přípravě.

Práce na budoucích filmech a seriálech bude probíhat bez pomoci externích firem. Sony nehodlá licencovat své značky někomu jinému, bojí se, že by film/seriál nedopadl podle představ společnosti. Takto může Sony do prací na filmech a seriálech zapojit i původní tvůrce her a přijít s novými nápady, respektive příběhy.

[reklama]

Vedoucím PlayStation Productions byl určen Asad Qizilbash. Bývalý viceprezident marketingu společnosti Sony Interactive Entertainment v průběhu uplynulých dvou let mluvil se scénáristy, režiséry a producenty, aby lépe porozuměl filmovému světu. S novým studiem chtějí napodobit Marvel, který využil své komiksové světy a vytvořil velmi úspěšné filmy, dodal Shawn Layden, který z pozice prezidenta Sony Worldwide Studios dohlíží na PlayStation Productions.

Líbil by se vám film/seriál podle Jaka a Daxtera, Ratcheta a Clanka, Nathana Drakea, Crashe Bandicoota nebo Krata?


[reklama]

Zdroj: hollywoodreporter.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře