Infinity Ward mají na podzim chystat „měkký restart“ střílečky Call of Duty: Modern Warfare s novým příběhem

Příběh oblíbeného Call of Duty: Modern Warfare v letošním roce pokračovat nebude, tak hovoří nejnovější spekulace, které potvrdilo několik důvěryhodných zdrojů. Po řadě náznacích mnoho hráčů a novinářů očekávalo pokračování Modern Warfare 3. Místo něho ale mají ve značně pozměněném studiu Infinity Ward chystat restart své série a letos na podzim přijít na trh s novým příběh pro jednoho hráče, který má být hratelný v kooperaci pro čtyři hráče, multiplayerem se známými mapami z Modern Warfare 2 a Modern Warfare 3 a módem Spec Ops.

Dobře informovaný Jason Schreier na sociální síti Twitter ještě prozradil, že tenhle „měkký restart“ série Call of Duty: Modern Warfare (podobně jako God of War nebo Spider-Man) má obsahovat realistické emocionální momenty inspirované kontroverzní části No Russian z kampaně Modern Warfare 2. Mise, v níž hráči zastřelili stovky civilistů na moskevském letišti, aby získali důvěru ruské teroristické skupiny, je považována za jednu z nejlepších misí v sérii Call of Duty. V podobném duchu se má nést větší část nového příběhu, jenž bude zaměřen na moderní terorismus.

[reklama]

Očekává se, že Call of Duty: Modern Warfare vyjde v říjnu nebo listopadu letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Oficiální oznámení hry má proběhnout za tři dny, 30. května.


[reklama]

Zdroj: kotaku.com, eurogamer.net

, , , , , , , , ,

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare je měkký restart oblíbené střílečky z pohledu první osoby. Infinity Ward představí nový příběh, nové i staré hrdiny a brutální a realistickou válku v příběhové kampani. Multiplayer má být inovativní.

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Call of Duty: Modern Warfare
[reklama]
[reklama]

Komentáře