IO Interactive založili druhé studio, aby vypomáhalo se sérií Hitman a umožnilo vytvářet nové značky

IO Interactive se vzpamatovali a mají velké plány, které se týkají nejen plešatého zabijáka s čárovým kódem 47. Dánská nezávislá firma se sídlem v Kodani se vzpamatovala z odchodu od Square Enix, za podpory společnosti Warner Bros. vytvořila pokračování Hitmana a teď otevřela své druhé kanceláře. Druhý tým IO Interactive se nachází ve Švédsku, konkrétně ve městě Malmö.

„IOI Malmö bude vypomáhat se sérií Hitman“, řekl generální ředitel Hakan Abrak v tiskové zprávě. „IOI Malmö a existující studio v Kodani jsou jedna rodina. Společně budou pracovat na sérii Hitman. Dva týmy nám kromě toho umožní větší možnosti při vytváření zcela nových a vzrušujících světů a nových franšíz,“ dodal Abrak.

[reklama]

Tým ve Švédsku je již plně v provozu a bude se tedy podílet na přípravě dalšího obsahu do hry Hitman 2.

IO Interactive se proslavilo sérií Hitman. Společnost byla založena v září 1998. V současně 2014 je odkoupil Eidos Interactive za 23 milionů liber, aby se v roce 2009 stali součástí Square Enix. V květnu 2017 přestala Square Enix studio financovat a hledala kupce. O měsíc později se IO Interactive stali nezávislým studiem i s právy na značky Hitman a Freedom Fighters. S menším týmem vytvořili hru Hitman 2, vyšla v listopadu 2018 a byla vytvořena ve spolupráci s Warner Bros.

[reklama]

IO Interactive mají na svém kontě ještě Kane & Lynch: Dead Men, Kane & Lynch 2: Dog Days a Mini Ninjas.

, , , ,

Hitman 2

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře Hitman 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Datum vydání: 13.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Hitman 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře