Jaro v Red Dead Online. Westernovku od Rockstaru obohatí další příběh a nové mise

Rockstar Games po malých krůčcích zdokonalují a vylepšují multiplayer své westernové akce Red Dead Redemption 2. Poslední patch přidal nové Showdown módy a Law and Order systém. Jednotlivé části aktualizace byly zábavné, stejně jako herní režim Spoils of War, ale update neřeší hlavní problém tohoto otevřeného světa; nedostatek obsahu. Naštěstí si v Rockstaru mezery uvědomují a na nadcházející týdny a měsíce vývojáři slibují nové přírůstky do Red Dead Online. Pojďme se na novinky, které nás čekají, podívat podrobněji.

Jaro v Red Dead Online vypadá mnohem slibněji. Rockstar v období veřejné bety, v níž se hra nachází, položil základy pro jednotlivé aspekty, které budou dále rozšiřovány a aktualizovány. Těšit se máme na pokračování hlavního příběhu Red Dead Online. Hrdinové hráčů spolupracují s Jessicou LeClerk, aby zabili vraha jejího manžela. Tyhle mise s morálními volbami se řadí mezi to nejlepší, co beta dosud nabídla. Jsem opravdu zvědav, jak bude příběh pomsty dále pokračovat.

[reklama]

Na rozsáhlou mapu budou umístěny nové free-roam mise, dynamické free-roam události, Showdowny, závody a další nepřátelé, včetně řady nových i známých tváří ze singleplayerového příběhu. Než budeme pokračovat, zastavím se u dynamických free-roam událostí. Autoři hry chtějí v multiplayeru nabídnout náhodná setkání, která jste mnohokrát zažili s Arthurem v singleplayerovém příběhu. I v Red Dead Online budete pomáhat nevinným lidem, odrazíte útoky nepřátelského gangu a budete iniciovat záchranu.

Špatně nezní vylepšení systému nepřátel, aby Rockstar udržel hráče ponořené ve světě prostřednictvím konfrontací a PvP akce. Jako příklad uvádí změnu v označení systému padouchů. Dříve byl útočník a jeho cíl označen, po aktualizaci bude označen útočník, jenž zaútočil na jiného hráče. Navíc pokud ve světě zaútočíte na hodně agresivního hráče, zemře bez trestu. Jednoduše si smrt zasloužil svým jednáním a vy za ni nebudete nikterak penalizováni. Tento systém nebude aplikován v misích nebo událostech.

Někteří hráči chtějí jen prozkoumat svět, projet se na koni nebo si v klidu zarybařit. Na tyhle hráče v Rockstaru myslí a chtějí jim přinést pohodlí při hraní a zároveň koexistování s ostatními hráči v multiplayerovém světě. Z toho důvodu budou nabízeny dvě herní varianty: ofenzivní a defenzivní. První styl je podobný současnému Free Roam režimu, zatímco druhý odpovídá více konceptu pasivního módu, který dává hráčům větší flexibilitu v komunikaci a nepřátelském kontaktu s ostatními hráči. Například pokud je hráč v defenzivním módu zasažen do hlavy, přežije a bude se schopen bránit, případně se může pokusit utéct. Defenzivní hráči nemohou být chyceni do lasa, pokud chytí někoho jiného, okamžitě se změní jejich herní styl na ofenzivní.

První jarní aktualizace kromě tohoto všeho obsáhne řadu menších změn, včetně nových denních výzev, LeMat revolveru a nových možností při tvorbě své postavy. Přesné datum patche vydání neznáme.

Při čekání na výše zmíněný obsah tu máme Fishing Challenge, tedy rybářskou výzvu. V té hráči soutěží o chycení co nejvíce ryb. Za úkol máte chytit velké množství ryb na jezeře, řekách a v bažinách. Součástí patche jsou i nové položky v obchodech.

Red Dead Redemption 2 vyšlo loni na PlayStation 4 a Xbox One. Red Dead Online je multiplayerová část hry a je zdarma pro všechny vlastníky Red Dead Redemption 2. K hraní Red Dead Online je vyžadováno předplatné PlayStation Plus na PS4 a Xbox Live Gold na Xboxu One.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře