Kariéra v DiRT Rally 2.0 vás nebude omezovat třídou vozu

Ani blížící se datum vydání DiRT Rally 2.0 nerozvázal společnosti Codemasters jazyk, britské studio stále drží řadu informací pod pokličkou a nechává hráče většinou tápat nad tím, jak se dvojka od předchozího dílu z roku 2015 bude lišit a v čem bude lepší. Naštěstí tu jednu novou informaci přece jen máme. Hlavní designér Ross Gowing nastínil režim kariéry.

Kariéra v DiRT Rally 2.0 bude dost podobná původnímu DiRT Rally. Opět se skládá z pěti částí, do nichž v závislosti na výsledcích budete postupovat. První kategorie by se dala přirovnat k tréninku, kdy si osaháte hru a naučíte se základy. Další kategorie jsou těžší a těžší a na závěr vše vyvrcholí řadou Masters. Ta dle designéra představuje skutečnou výzvu.

[reklama]

Pokud vám vadí omezování automobilů, tak v DiRT Rally 2.0 budete spokojeni. Ve hře můžete postupovat žebříčkem s jakýmkoliv vozem chcete, ať už má lepší nebo naopak horší výkon, stejně tak je jedno, zda jde o auto s předním nebo zadním náhonem. Vašemu výběru se přizpůsobí umělá inteligence. Té bude přiděleno auto z výkonnostní třídy, kterou jste si zvolili. Ovšem až se dostanete na vrchol rallycrossu, tak pro úspěch musíte usednout do vozů světové rallycrossové třídy. V opačném případě nebudeme mít šanci, AI vás rozdrtí.

[reklama]

Než se podíváte na videa níže, tak tu pro vás mám ještě informaci o tom, v čem bude DiRT Rally 2.0 lepší. Vývojáři se chlubí novou funkcí s postupnou degradací tratě. Codemasters měli připravit 150 stupňů degradace trati. Například na začátku závodu bude štěrk kluzký, postupně se z něho budou odstraňovat nečistoty, což přispěje k lepší přilnavosti pneumatik. Potíže mají pocítit zejména vozy startující z předních řad. Na asfaltu to bude jiné. Na něm budou gumy postupem času získávat lepší přilnavost.

Dvojka se od jedničky liší ještě jednou důležitou věcí. DiRT Rally 2.0 je tentokrát kompletní a plnohodnotná hra. Codemasters slibují nový autentický model řízení, volbu pneumatik a prostředí zahrnující Nový Zéland, Argentinu, Španělsko, Polsko, Austrálii a USA. Těmito tratěmi vás provede navigátor a vaše instinkty. Závodit budete na osmičce oficiálních okruhů šampionátů FIA World Rallycross s kompletní licencí Supercars.

DiRT Rally 2.0 vychází 26. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hráči, kteří zakoupí dražší Deluxe Edition, budou mít do hry přístup o čtyři dny dříve, tedy od 22. února 2019.

, , , , , ,

DiRT Rally 2.0

Usedni za volant nejsilnějších terénních vozidel s vědomím, že i nejmenší chyba může znamenat konec závodu. Při závodění se musíš spolehnout na své instinkty a věřit svému automobilu. Projedeš se po osmi oficiálních okruzích šampionátu FIA World Rallycross a zavítáš do Argentiny, Španělska, Austrálie, Polska či USA.

Datum vydání: 26.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře DiRT Rally 2.0
[reklama]
[reklama]

Komentáře