Kolekce Dark Souls se konečně dostane i do Evropy

19. října 2018 vyšla kolekce všech tří dílů Dark Souls pro PlayStation 4 a Xbox One, ovšem pouze v Severní Americe. Teď se zdá, že se brzy konečně dočkáme i my v Evropě. Trilogie se objevila v nejednom evropském e-shopu, například na španělském a německém Amazonu. Všude s datem vydání 1. března 2019, všiml si Eurogamer.net.

Americká verze trilogie obsahuje zremastrovaný první díl Dark Souls, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin a Dark Souls 3: The Fire Fades Edition. Součástí byly i všechny doposud vydaná DLC, pro všechny díly. Evropská verze by měla být stejná.

[reklama]

A jaká je cena trilogie Dark Souls? Oba dva obchody výše zmíněné mají celou kolekci za necelých 70 euro, což je zhruba 1800 Kč. To je ve finále menší cena, než kdybyste si každý díl koupili zvlášť. V tuzemských obchodech ale bude cena o něco vyšší z důvodu daně, odměny pro distributora a nákladů s přepravou. Teď už jen počkat na oficiální oznámení, snad k němu brzy dojde.

Série Dark Souls je známá svojí nemilosrdnou obtížností a souboji s bossy. Proto si získala tolik fanoušků po celém světě.

[reklama]

Jste fanoušci souls her? Máte o tuhle kolekci pro PS4 a Xbox One zájem? Napište nám do komentářů.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře