Komiksová střílečka Borderlands 3 představila čtyři nové Vault Huntery a dvojčata jako hlavní záporáky

Na ani ne týden staré oznámení Borderlands 3 navazuje studio Gearbox Software novými informacemi, screenshoty a trailerem. O komiksově stylizované střílečce jsme se dozvěděli více detailů a víme, že bude dostupná od 13. září 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Jako jeden ze čtyř nových Vault Hunterů (Moze, Amara, FL4K a Zane) máme v Borderlands 3 prožít dobrodružství naplněné chaosem a prorazit si cestu skrze nové světy a nepřátele. Každý Vault Hunter přináší unikátní stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrát můžete na vlastní pěst nebo se svými až třemi přáteli a setkat se s šílenými nepřáteli, sbírat kořist a chránit svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii. Hlavním nepřítelem jsou dvojčata, která sjednocují bandity z celé galaxie a vytvářejí z nich nejkrutější kult v celé galaxii.

[reklama]

Vývojáři ze studia Gearbox Software připravují minimálně čtyři DLC s novými příběhy, misemi a výzvami. Rozšiřující balíčky získají majitelé sběratelské edice a Super Deluxe edice. Ostatní si je budou moci koupit.

[reklama]

PC verze vzniká ve spolupráci se společností AMD. Borderlands 3 bude optimalizované na grafické karty Radeon a procesory Ryzen. Zároveň bude PC verze v prodeji pouze na Epic Games Store, a to do dubna 2020. Po uplynutí časové exkluzivity se objeví na dalších, nespecifikovaných distribučních platformách.

Na 1. května naplánoval Gearbox Software nové gameplay záběry. Určitě se podívejte na galerii obrázků, kde naleznete i obal Borderlands 3, který připomíná Ježíše.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře