Konzole Xbox od Microsoftu mají deodorant, tělový sprej a sprchový gel pro své fanoušky

Jak voní hráči Xboxu? To možná brzy zjistí celý svět. Společnost Microsoft ve spolupráci s firmou Lynx (v Evropě známá pod názvem Axe) připravuje speciální deodorant, tělový sprej a sprchový gel pro své fanoušky konzolí Xbox.

Produkty značky Lynx Xbox mají být svěží vůní zelených citrusu, mauricijské papedy, citronu, aromatické máty, šalvěje a dřeva. Sloganem zelené sady hygienických pomůcek pro hráče je Lift your game. Ve volném překladu pozvedněte svou hru (na novou úroveň). Tania Chee z australské divize Xboxu uvedla, že hráči se mohou nakopnout, než ráno usednou ke hraní nebo půjdou do práce/školy.

[reklama]

Xbox Lynx se budou prodávat od července v Austrálii a na Novém Zélandu. Není jasné, zda se deodorant, tělový sprej a sprchový gel dostanou i do Evropy a Spojených států amerických. Možná netradičnímu produktu bude věnovaná část tiskové konference Microsoftu na E3, společnost může v Los Angeles představit novou generaci konzolí Xbox a ukáže své hry v čele s Halo Infinite a Gears 5. Tiskovou konferenci můžete sledovat živě na GameShot.cz již 9. června od 22:00.


Zdroj: gamespot.com

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře