Kooperativní RPG akce Anthem předvádí tři speciální obleky a možnosti PC verze

Necelé dva měsíce do vydání Anthem a pár týdnů do spuštění bety. Studio BioWare (autoři sérií Dragon Age a Mass Effect) nám v patnáctiminutovém videu blíže představuje svou online kooperativní RPG akci. Nové video přináší pohled na jednu kompletní misi z pohledu tří odlišných speciálních exoskeletonů, kterým se ve hře říká Javelin. Uvidíte třídu Storm, Colossus a Interceptor.

V prezentované misi mají hráči za úkol najít a zachránit Mathiase. Mise je ze začátku dost otevřena, hrdinové létající v rozsáhlé džungli a bojují proti zlověstným nepřátelům. Poté se dostanou do pevnosti ve starých ruinách, kde se akce zintenzivňuje a nabízí nám souboj s velkým obrněným bossem pojmenovaným jako Rust Reave.

[reklama]

Z mého pohledu se tahle ukázka povedla mnohem víc než to, co nám BioWare prezentovali minule a před několika měsíci. Možná Anthem nebude tak špatnou hrou, jak si mnozí myslí. Na vlastní kůži to můžeme zjistit 1. února, kdy proběhne víkendová veřejná beta pro všechny na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. S předobjednávkou hry nebo předplatným Origin Access / EA Access se pro vás beta otevře 25. ledna, opět jen po dobu víkendu.

V betě Anthem budou k dispozici dva Javeliny (Ranger a dosud nespecifikovaná třída), průzkum Fort Tarsis hubu a několik malých příběhových misí. Dobrodružství začne na úrovní 10 a postoupit budete moci na 15. level. Beta má posloužit hlavně k vyladění serverů, aby při spuštění plné verze – 22. února 2019 – nedošlo k jejich zhroucení. To by bylo nemilé.

[reklama]

Než se rozloučíme, v rámci CES 2019 zveřejnila Nvidia nový trailer na Anthem, aby prezentovala možnosti hry na počítači s grafickými kartami GeForce v rozlišení 4K a s pořádnými efekty. Součástí videa je ale i nové prostředí, další Javelin a nepřátelé, které jsme ještě neviděli.

, , , , , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře