Královská edice českého Kingdom Come: Deliverance obsahuje hru s pěti rozšířeními

České historické RPG Kingdom Come: Deliverance, kterého se prodaly už více jak dva miliony kusů, se dočkalo čtvrtého rozšíření a takzvané královské edice, jež vychází právě v těchto dnech na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ta obsahuje základní hru v rozšířené verzi a také všechna dosud vydaná bezplatná i placená DLC. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k novému DLC, které nese název A Woman’s Lot. Toto rozšíření se prodává i samostatně na Steamu, PlayStation Store a Xbox Store.

Royal Edition se všemi rozšířeními má přeložené texty do českého jazyka stejně jako původní Kingdom Come: Deliverance, které vyšlo v únoru 2018. Níže pod trailerem uvádíme popis pěti největších expanzí hry.

[reklama]

Poklady minulosti

Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné herní zbroje pro Jindřicha.

Z popela

V roli novopečeného šafáře se hráči musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak chtějí přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Úděl šafáře je bezesporu těžký, ale i on si po celodenní dřině může užít trochu té zábavy. Může vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo prostě zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit. To je jen výběr z aktivit, které do hry přináší rozšíření Z popela.

Milostná dobrodružství Jana Ptáčka

V Milostných dobrodružstvích musí hráč pomoct svému příteli Janu Ptáčkovi. Jan se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se čekalo. Ztracený rodinný klenot, kouzelný elixír lásky a ta nejromantičtější báseň všech dob – to vše slibuje spoustu hodin nové zábavy ve hře Kingdom Come: Deliverance.

Band of Bastards

V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, kteří stráží cesty. Spolu se ocitají v síti staré a velmi dobře živené nenávisti mezi Rackem Kobylou a další šlechtickou rodinou. Nakonec si je Racek najme, aby bránili jeho území. Hráči se přidají k této skupině potížistů, které vede nechvalně proslulý pan Kuno Baron z Rychvaldu – nejen aby jim pomohli, ale také aby je postavili do latě.

A Woman’s Lot

Toto DLC přidává do hry dvě příběhové linie. V první vystupuje Jindřichova přítelkyně Tereza, s níž hráči zavítají do Skalice a budou mít možnost prožít úvod hry z jiné perspektivy. V druhé linii bude pak Jindřich pomáhat Johance z kláštera se zaháněním nočních můr.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře