Kreativní ředitel Cyberpunku 2077 odešel k Blizzardu

Od světové výstavy E3 už uplynulo několik měsíců, přesto spousta z nás má stále dobře vyryté v paměti, když byl na pódiu představen Cyberpunk 2077. Bohužel, od té doby se k nám nedostalo mnoho dalších informací o chystané hře. Kreativní ředitel celého projektu Sebastien Stepień náhle polskou společnost CD Projekt Red opustil a přešel do firmy Blizzard. Můžeme se jen dohadovat, jestli má být členem nového projektu Diabla, nebo jestli Blizzard chystá nějakou jinou novou hru. Jaký dopad bude mít odchod ředitele na nedokončenou hru CD Projektu Red nevíme. Snad nebude velký.

Stepień byl ve firmě přes dvanáct let. Zastřešoval celou sérii Zaklínače a poté i Cyberpunk 2077. Snad CD Projekt Red najde adekvátně kvalitní náhradu, doufejme, že tohle celé nebude mít negativní vliv na vydání hry.

[reklama]

Cyberpunk 2077 bude akční RPG hrou z budoucnosti. Čeká nás nádherný sci-fi otevřený svět, ve které se budeme moci bez omezení pohybovat. Budeme si moci vytvořit postavu doslova jakou budeme chtít. To je rozdíl oproti Zaklínači, kde byl vzhled hlavní postavy daný. Čeká nás spousta robotů, zbraní a prostetických končetin. Celé město by mělo žít svým vlastním životem. Samozřejmě se neobejde bez řady hlavních misí, a ještě více těch vedlejších s absolutní svobodou plnění, jak k dané misi přistoupíme. Očekávání jsou vysoká a jen jen na našich polských sousedech z CD Projektu Red, jestli dostojí slibům a bude Cyberpunk 2077 opravdu takovou peckou jakou se zatím jeví. Co taky jiného čekat od vydavatelů Zaklínače.

Cyberpunk 2077 nemá stanovené datum vydání. Očekávat ho máme na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

[reklama]

, , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře