Kreativní režisér při popíjení potvrdil vývoj nového Splinter Cella. Vzápětí Ubisoft návrat Sama Fishera dementoval

Rychlostí blesku se v noci internetem šířila zpráva kreativního ředitele švédského studia firmy Ubisoft. Na sociální síti Twitter potvrdil Julian Gerighty vznik nového Splinter Cella, kterého fanoušci agenta Sama Fishera toužebně vyhlížejí od roku 2013, kdy vyšel poslední díl s názvem Splinter Cell: Blacklist.

„Pracuji na novém Splinter Cellu s Danem Hayem a ROmanem Oriolem v Lyonu. Nemůžu se dočkat E3,“ napsal Gerighty na Twitter a přidal dvě veselé fotografie a zmínku o crossoveru s The Crew 2, což už samo o sobě znělo podezřele. Ale na druhou stranu, nedávno se Sam Fisher objevil v Ghost Recon Wildlands a fanoušci se chytají každého stébla. Tak proč by na novém dílu nemohl pracovat kreativní mozek The Division 2 s dalším kreativním mozkem, který je podepsán pod The Crew 2.

[reklama]

Tohle stéblo ale nejspíš nevyroste. Ubisoft prohlásil, že Julian zřejmě vtipkoval, jak to občas rád dělá. „Vypadá to, že se naši kreativní režiséři právě teď baví. Nemáme v tuto chvíli žádné oznámení,“ přispěchal rychle mluvčí francouzské společnosti s oficiálním prohlášením k dané záležitosti.

[reklama]

Pokud si kreativní režisér skutečně jen z hráčů vystřelil, tak nám to vtipné nepřijde. Ne v situaci, kdy se objevují náznaky, že by nový díl Splinter Cella mohl být brzy skutečně oznámen. Možná v tom sehrál roli alkohol a Gerighty napsal něco, co mělo zůstat ještě necelý měsíc tajemstvím. Půl hodiny po prvním tweetu následoval druhý. V něm Gerighty prosil, aby lidé původní tweet nesdíleli. „Možná mám problémy,“ dodal. A po další necelé hodině poslední tweet. Tentokrát mu někdo psal, že si má vypnout telefon. Byl to člověk z PR oddělení Ubisoftu?

Mezitím vším si měl Gerighty ještě změnit avatara na Twitteru z čísla dvě, které se týká The Division 2, na obrázek se Samem Fisherem. Celé je to zamotané. Buď je tohle promyšlený postup přímo schválen Ubisoftem, nebo se kreativní režisér skutečně opil a vyzradil tajemství.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře