Kung Lao, Liu Kang a Jax v bojovce Mortal Kombat 11. Tvůrci ukazují bojové styly moderních a starých verzí postav

Tohle je možná nejlepší trailer, který jsme z krvavé bojovky Mortal Kombat 11 zatím viděli. Studio NetherRealm v něm potvrdilo příchod třech očekávaných postav a ukázalo bojové styly nových a starých verzí bojovniků.

Cestování v čase umožnilo vývojářům zahrnout do hry staré i moderní verze mnoha bojovníků, kteří budou bojovat proti sobě. Je to zvláštní pohled, ale zároveň zábavný pohled. Nevíme, kolik postav se setká se svým minulým nebo současným protějšek, ale když k tomuto setkání dojde, má to být dramatický boj se vším všudy, včetně krve a brutalit. Někteří hrdinové se budou po výhře radovat, zatímco jiní budou čelit svým následkům tragických rozhodnutí. Díky těmto interakcím máme lépe porozumět postavám a lépe pochopit čím jsou a proč bojují.

[reklama]

Nejvýraznější novinkou traileru je potvrzení třech hratelných postav. Na seznam se přidávají Liu Kang, Kung Lao a Jax. Nedávno byl potvrzen také Noob Saibot a Shang Tsung, jenž bude prvním charakterem v placeném dodatečném balíčku.

Mortal Kombat 11 vyjde 23. dubna 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Nintendo Switch verze vyjde 10. května 2019. Tento týden proběhne uzavřená beta pro PS4 a Xbox One, dostanou se do ní hráči, kteří si Mortal Kombat 11 předobjednali.

[reklama]


Zdroje: youtube

, , , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře