Kvůli parkouru a boji je pro vývojáře Dying Light 2 důležitá plynulost. S hrou cílí i na PS5 a Xbox Scarlett

Hlavní prioritou při vývoji Dying Light 2 je plynulost herního zážitku z důvodu parkouru a boje. Techland u Xboxu One X a PlayStationu 4 Pro cílí na full HD rozlišení (1920×1080), ale je ještě příliš brzy na to, aby určili exkluzivní funkce pro výkonnější konzole. Dnes to ovšem vypadá, že Dying Light 2 nepoběží v rozlišení 4K. Takového rozlišení a plynulého zážitku bychom se mohli dočkat na nové generaci konzolí. Polské studio od začátku plánuje Dying Light 2 jako mezigenerační titul, který vyjde i na nové konzole PlayStation 5 a Xbox Scarlett. Ty se mají na trhu objevit koncem příštího roku.

„Vždy sledujeme nejnovější hračky. Abych byl přesnější, tak ano. Od začátku vývoje bylo plánováno, že Dying Light 2 bude mezigeneračním titulem,“ prohlásil Pawel Rohleder v rozhovoru s WCCFTech.

[reklama]

Rohleder se v rozhovoru dotkl i nových technologií, konkrétně sledování paprsků v reálném čase a DLSS. Zatímco u druhé jmenované jsou v týmu trochu skeptičtější, tak sledování paprsků zkoumají. Pravděpodobně je to z důvodu toho, že tuhle technologii podporuje nejen počítač (s moderní grafickou kartou), ale poradí si s ní i připravované konzole od Sony a Microsoftu.

[reklama]

Dying Light 2 je pokračování výborně akce. Opět se podíváme do světa zamořeného krvelačnými zombíky. Při boji budeme využívat parkour a velkou roli budou hrát volby a jejich důsledky.

Příběh se odehrává 15 let po událostech prvního dílu. Počáteční infekce, která vedla k zombie apokalypse, se za tu dobu vyvinula a přispěla k vývoji velmi nebezpečných monster, včetně nových druhů. Hlavní hrdina Aiden bude hrát v příběhu různé role. Může být dobrodincem, lupičem nebo dokonce zrádcem a podvodníkem, jenž bude využívat dvě hlavní frakce, které vládnou městu. Jaký Aiden ve hře bude, to už záleží na hráčích. Město představuje evropskou metropoli, je čtyřikrát větší než v Dying Light a skládá se ze 7 různých regionů s různým stupněm nebezpečí. Každý region má nabídnout jedinečné prostředí.

Dying Light 2 vyjde na jaře 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: wccftech.com

, , , , , , , , , ,

Dying Light 2

Dying Light 2 má být vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a obrovskou novinkou druhého dílu je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať už dobrým či špatným směrem.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dying Light 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře