Launch trailer na Anthem pár týdnů před vydáním

Anthem se předvádí v novém traileru. Ten hlasitě hlásí datum vydání, které se uskuteční za dva týdny. Hra od vývojářů z BioWare vyjde 22. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Avšak, předplatitelé služby Origin Access na PC, nebo EA Access na Xboxu One, si zahrají o týden dříve. Na servery budou vpuštěni 15. února, ale s omezením na 10 hodin hraní. To pro předplatitele dražšího Origin Access Premier žádné omezení neplatí. Ti mohou hrát, jak dlouho chtějí.

A co nás v Anthem čeká? Staneme se ochránci lidstva na cizích planetách, kde bojujeme s mimozemšťany všeho druhu. Svět můžeme sdílet s dalšími třemi hráči a na výběr jsou čtyři přizpůsobitelné exosuity. Tyhle speciální obleky se jmenují Javelin a dodají svému nositeli extra sílu, odolnost a další potřebné atributy pro boj s cizinci.

[reklama]

, , , , , , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře