League of Legends jako Mortal Kombat? Studio Riot Games pracuje na bojové hře

Před několika lety společnost Riot Games koupila nezávislé studio Radiant Entertainment a přivítala nové vývojáře ve svém týmu, včetně bratrů Toma a Tonyho Cannonových, kteří Radiant založili. Jejich cílem bylo věnovat se bojovým hrám a rozšířit tento žánr mezi větší skupinu hráčů. Velké plány měli již v době před příchodem Riot Games, ale nápad s jednoduchou bojovkou Rising Thunder zůstal jen u nevyladěného konceptu, který konečně dostane svou šanci. V Riot Games byli z vize bojové hry nadšeni a dopřávají týmu potřebnou podporu, aby nová hra mohla vzniknout.

Vývoj neoznámené bojové hry na akci EVO potvrdil sám Tom Cannon, který tím překvapil spoustu lidí. O to zajímavější je, že tenhle projekt využije původní koncept Rising Thunder. Představitelé Riot Games, kde vznikla oblíbená MOBA hra League of Legends, pak vzkázali, že jsou nadšeni z možnosti vývoje bojové hry a vidí v tomto žánru velký potenciál, který chtějí rozvíjet stejně jako to udělali i žánru MOBA. V nový projekt věří, Tom a Tony mají s tímto žánrem bohaté zkušenosti.

[reklama]

Detaily si vývojáři nechávají zatím pro sebe a my můžeme pouze spekulovat nad tím, zda bude pro bojovku využit svět League of Legends, případně zda si pro ni vymyslí nové zasazení. Využití „LoLka“ by ale dávalo smysl.

Podívejte se na ukázku ze zrušeného projektu Rising Thunder:

[reklama]

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře