Legendární Diablo se nově i s datadiskem Hellfire prodává digitálně

Legendární akční hack and slash RPG z roku 1996 od Blizzardu bylo po spoustě let vzkříšeno a od 7. března letošního roku je legálně dostupné ke koupi. Dnes se přidal i neoficiální datadisk Hellfire od studia Synergistic Software, které datadisk dokončilo a vydalo pouhý rok po příchodu Diabla.

Diablo i s datadiskem Hellfire se prodává v obchodě GOG.com. Pokud jste si již Diablo na této platformě zakoupili, máte rozšíření bez dalších investic. Jinak stojí 8,09€ – necelých 210 korun.

[reklama]

Diablo i s datadiskem Hellfire je na GOG.com upraveno, abyste hru mohli hrát na moderních počítačích. Při spuštění máte dvě možnosti. Vybrat si můžete původní verzi s totožnou grafickou při 20 snímcích za sekundu a matchmakingem přes první verzi služby Battle.net, nebo spustit aktualizovanou verzi v kompatibilitě s operačním systémem Windows 10 a opravou chyb, avšak bez podpory Battle.net, ale za to s DirectIP multiplayerem, bez okrajů, s vertikální synchronizací a s možností hrát v rozlišení 4K až 8K.

Hellfire přidává do Diabla nekanonický příběh pro jednoho hráče. Porazit musíte mocného démona Na-Krula, který ohrožuje Tristram. Datadisk obsahuje rovněž třídu Monk, nové zbraně a předměty, nové mise, lokality, dungeony a nepřátelé.

[reklama]

Kromě prvního Diabla jsou na GOG.com dostupné i hry z real-time série Warcraft, konkrétně první a druhý díl.


Zdroj: gog.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře