Life is Strange 2: Dobrodružství bratrů směřuje do finále. Čekání na závěrečné epizody bude ještě dlouhé

Na čtvrtou a závěrečnou pátou epizodu příběhové adventury Life is Strange 2 si fanoušci počkají. To ale neplatí o třetí epizodě, tu plánuje francouzské studio Dontnod Entertainment vydat 9. května letošního roku. V ní bude pokračovat dobrodružství bratrů na nesnadné cestě ze Seattlu do Mexika. Čtvrtá epizoda bude zveřejněna 22. srpna a pátá až 3. prosince. Vývojáři nechtějí nikam spěchat. Chtějí se ujistit, že jednotlivé epizody si drží stejnou kvalitu. Proto budou vycházet tak daleko od sebe. Snad se čekání vyplatí.

Life is Strange 2 se soustředí na šestnáctiletého Seana Diaze a jeho čtyřletého bratra, kteří žijí v Seattlu až do doby, než se stane tragédie. Ze strachu z policie prchá Sean s Danielem ze Seattlu a společně se vydávají na nebezpečnou cestu do Mexika. Během napínavého dobrodružství se musí sourozenci pokusit skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Život mimo domov je pro dvojici tvrdý. Sean je zodpovědný za svého bratra a začne si uvědomovat, že jeho rozhodnutí mají vliv na životy jich obou.

[reklama]

Ve třetí epizodě čeká na bratry dobrodružství v kalifornských lesích, kde potkají tuláky.

Hra Life is Strange 2 je dostupná na PlayStation 4, Xbox One a PC.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

Life is Strange 2

Life is Strange 2 je pětidílná epizodická adventura. Dva bratři, Sean a Daniel, ze Seattlu se po tragédii s policií v patách vydávají do Mexika. Při nebezpečné cestě musejí skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Ujmeme se šestnáctiletého Seana, jenž se stará o svého devítiletého brášku.

První epizoda vychází 27. září 2018.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Life is Strange 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře