Loki, Thor, Ragnarok a Midgard: Konflikt severských bohů v akčním RPG titulu Rune 2

Nebezpečný svět a konflikt severských bohů, kdy se lidé snaží přežít. Byli jste vybrání bohy, abyste se stali spasitelem Midgardu. Vyberte si svého boha, přijmete jeho požehnáni, vytvořte si svou unikátní postavu a s nabytými schopnostmi se pokuste zastavit Ragnarok. Čeká vás závod s časem. Musíte zabránit Lokimu a jeho posluhovačům zničit Midgard. Loki uvrhl svět v chaos. Budete cestovat světy, bojovat v brutální válce, sbírat vzácné zdroje, hledat artefakty a vyrábět mocné zbraně a zbroje, abyste dokázali zachránit vše, na čem záleží.

Láká vás něco takového? Tohle a mnohem více zažijete v připravovaném akčním RPG titulu Rune 2, pokračování hry Rune, které bylo známé jako Rune a dříve ještě jako Rune: Ragnarok. Hra vyjde letos v létě na počítače přes Epic Games Store a budete v ní prozkoumávat rozsáhlý otevřený svět, plni nelehké úkoly, bojovat s různými nepřáteli (bandité, kanibalové, obři, trpaslíci), stavět lodě a vylepšovat své schopnosti, abyste proti Lokimu a jeho armádě měli vůbec nějakou šanci uspět. Naštěstí můžete bojovat po boku svých přátel.

[reklama]

„Posledních pár let jsme pracovali na vytvoření brutálního Vikingského příběhu. Hráči se do Midgardu vracejí s pocitem, že tohle znají, ale připravili jsme pro ně nové mechaniky, například božské schopnosti, různé události v otevřeném světě, možnost vyrábět vybavení, kampaň pro jednoho hráče s volbou kooperace a vylepšený vizuál,“ řekl Chris Rhinehart, spoluzakladatel a ředitel studia Human Head Studios, které vytvořilo například Prey z roku 2006.

Není vyloučeno, že později vyjde Rune 2 i na konzole PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře